Tec Rec Trimix DSAT

Tec Rec Trimix DSAT

Tec Rec Trimix DSAT

Tec Rec Trimix DSAT

Tec Rec Trimix DSAT to kurs nurkowania technicznego z użyciem trimixu jako gazu oddechowego. Poznasz na nim techniki nurkowań trimixowych, nauczymy Cię planowania i realizacji nurkowań dekompresyjnych do 75 m. Jest to poważny kurs, po którym wiele osób decyduje się na nurkowania ekstremalne, bijąc światowe rekordy głębokości. Po tym kursie najciekawsze wraki świata, na których mało kto był ze względu na głębokość na jakiej leżą (poniżej 50 m) stoją dla Ciebie otworem. Kurs składa się z teorii, zajęć wprowadzających na basenie oraz nurkowań na wodach otwartych. Zapewniamy podręcznik po polsku, tabele dekompresyjne oraz programy komputerowe do planowania nurkowań dekompresyjnych.

Zakresy nurkowania na trymiksie
Trimix jest stosowany od 40 metrów w jaskiniowych nurkowaniach technicznych lub o dużym stopniu komplikacji podwodnych zadań. Od głębokości 50 m trimix stosowany jest we wszystkich rodzajach środowiska nurkowego. Do 120 metrów nurkowanie na trimixie może być przeprowadzone przez pojedynczego nurka technicznego bez konieczności użycia zespołu nurków zabezpieczających.

Zalety nurkowania z trimixem.
Zaletami nurkowani na trimixie jest redukcja narkozy, redukcja toksyczności tlenowej oraz zmniejszenie oporów oddechowych.

Tec Rec Trimix 65 DSAT
Ten kurs oferuje nurkowi zalety trimiksu, i kwalifikuje nurków do wykonywania wieloprzystankowych nurkowań dekompresyjnych z wykorzystaniem EANx i tlenu dla przyśpieszania dekompresji, oraz trimixu z zawartością tlenu 18 % lub więcej. Umożliwia nurkowanie do głębokości maksymalnie 65 m.
Na kursie Tec Rec Trimix 65 DSAT nauczysz się: planowania i wykonywania trimixowych, dekompresyjnych nurkowań z użyciem różnych mieszanin trimixowych. Podczas kursu będziesz wykorzystywał programy dekompresyjne do stworzenia własnych tabel dekompresyjnych i planów nurkowań.
Wymagania: certyfikat Rescue Diver PADI (lub odpowiedni certyfikat innej organizacji oraz dowód przeszkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmiedycznej nie starszy niż 2 lata), certyfikat Tec Rec Deep 50 DSAT (lub odpowiedni certyfikat innej organizacji), minimalny wiek 18 lat, zalogowane co najmniej 100 nurkowań, oraz aktualne orzeczenie lekarza specjalisty o przeciwwskazaniach do nurkowania z aqualungiem.

Tec Rec Trimix Diver DSAT
Kurs Tec Rec Trimix Diver DSAT zabiera cię na zewnętrzną krawędź głębokiego nurkowania technicznego, otwierając drzwi do dziewiczych miejsc nurkowych. Kurs Kurs Tec Rec Trimix Diver DSAT jest dedykowany zwiększeniu ponad 50 m. głębokości nurków technicznych wyszkolonych dotychczas do wykorzystywania powietrza, wzbogaconego powietrza i tlenu do technicznych nurkowań dekompresyjnych. Kurs ten jest dla nurków Tec Rec Deep 50 DSAT (lub tych z adekwatnymi certyfikatami innych organizacji). Kurs rozszerza Twoje możliwości w dziedzinie głębokości przez użycie trimiksu.
Kurs Tec Rec Trimix Diver DSAT ma na celu: zwiększenie zakresu głębokości do ponad 50 m, dla nurków technicznych wyszkolonych dotychczas do wykorzystywania powietrza, wzbogaconego powietrza i tlenu do technicznych nurkowań dekompresyjnych. Nurkowanie trimixowe to zewnętrzna krawędź nurkowania technicznego – maksymalna głębokość dla tej technologii nie jest jeszcze zdefiniowana. Kurs ten jest dla nurków Tec Rec Deep 50 DSAT lub Tec Rec Trimix 65 DSAT (lub tych z adekwatnymi certyfikatami innych organizacji). Kurs rozszerza Twoje możliwości w dziedzinie głębokości przez użycie trimiksu.
Na kursie Tec Rec Trimix Diver DSAT będziesz: planował i wykonywał trimixowe, dekompresyjne nurkowania z użyciem różnych mieszanin trimixowych, używał programów dekompresyjnych do stworzenia własnych tabel dekompresyjnych i planów nurkowań oraz zanurzał się na głębokość do 75 metrów.
Wymagania: certyfikat Rescue Diver PADI (lub odpowiedni certyfikat innej organizacji oraz dowód przeszkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmiedycznej nie starszy niż 2 lata), certyfikat Tec Rec Deep 50 DSAT lub Tec Rec Trimix 65 DSAT (lub odpowiedni certyfikat innej organizacji), minimalny wiek 18 lat, zalogowane co najmniej 150 nurkowań, oraz aktualne orzeczenie lekarza specjalisty o przeciwwskazaniach do nurkowania z aqualungiem.