Specjalizacje PADI

Specjalizacje PADI

Enriched Air Diver PADI

Enriched Air Diver PADI

Kurs nurkowania na mieszance NITROX – Enriched Air Diver PADI
Nitroks jest mieszaniną oddechową o zwiększonej zawartości tlenu. Dzięki niemu możemy zminimalizować objawy narkozy azotowej, przedłużyć czas nurkowania oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia choroby dekompresyjnej.
Wymagania: Stopień Open Water Diver, ukończone 15 lat.
Kurs obejmuje: Wykłady teoretycze, 2 nurkowania.

Kurs nurkowania głębokiego – Deep Diver PADI
Jeżeli chcesz zwiększyć limity głębokości swoich nurkowań do 40 metrów, musisz odbyć kurs nurkowania głębokiego. Podczas szkolenia wykonasz cztery nurkowania, podczas których nauczysz się jak bezpiecznie zaplanować i przeprowadzić nurkowanie tego typu.
Wymagania: Stopień Advanced Open Water Diver, ukończone 15 lat.
Kurs obejmuje: Wykłady teoretycze, 4 nurkowania.

Kurs nurkowania na wrakach – Wreck Diver PADI
Nurkowanie na wrakach jest bardzo ciekawe i ekscytujące, jednak nie można zapominać o zasadach bezpieczeństwa. Uczestnicząc w tym programie nauczysz się jak poradzić sobie z sieciami, poręczowaniem i eksplorowaniem wraków podczas czterech nurkowań. Niezbędną wiedzę teoretyczną przekaże Tobie instruktor na sesjach teoretycznych.
Wymagania: Stopień Advanced Open Water Diver, ukończone 15 lat.
Kurs obejmuje: Wykłady teoretycze, 4 nurkowania.

Kurs nurkowania pod lodem – Ice Diver PADI
Chcesz zrobić coś ekstremalnego? Zapraszamy na kurs nurkowania pod lodem. Gwarantujemy wiele emocji oraz niezapomniane przeżycia. Sezon nurkowy może trwać cały rok, nie siedź przed telewizorem! Zrób to, co dla wielu jest nie osiągalne!
Wymagania: Stopień Advanced Open Water Diver, ukończone 18 lat.
Kurs obejmuje: Wykłady teoretycze, 3 nurkowania.

Kurs nurkowania w suchym skafandrze – Dry Suit Diver PADI
Przypomnij sobie, jak wiele razy kończyłeś nurkowanie z powodu zimna, jak nieprzyjemne jest ubieranie wilgotnej “pianki”. Nurkuj w “suchaczu”!!! Podczas szkolenia nauczysz się jak bezpiecznie korzystać pod wodą ze wszystkich zalet suchego skafandra. Dowiesz się także, na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie, oraz jak dbać o suchy kombinezon.
Wymagania: Stopień Open Water Diver, ukończone 10 lat.
Kurs obejmuje: Wykłady teoretycze, 2 nurkowania.