Zdjęcia z Egiptu

Zdjęcia z naszej ostatniej wyprawy do Egiptu do Dahab. Zdjęcia zrobił Olek i Ryba, uczestnicy wyprawy. Podczas pobytu w Dahab wykonaliśmy 11 nurkowań. Między innymi zaliczyliśmy słynny Blue Hole, The Bells, Lighthouse, Eel Garden, Three Pools, Canyon. Nurkowaliśmy również na wraku Thistlegorm.

Zdjęcia z naszej wyprawy do Egiptu na Safari Wrakowe. Tygodniowa wyprawa, w której wzięło udział 23 nurków. Nurkowaliśmy na najpiękniejszych wrakach Morza Czerwonego.

Zdjęcia z wyprawy do Egiptu na safari St. John's. Safari odbyło się na luksusowej łodzi Desmondo w terminie od 16 do 23 kwiecień 2009. Wspaniałe rafy, duże ryby i dwa niewielkie wraki oraz przepiękna i ekscytująca rafa "St. John's Cave" To wszystko zobaczycie na zdjęciach. Miłego oglądania;-)

Zdjęcia z wyprawy Centrum Nurkowego Nemo do Safagi. Projekt "Salem 2009" odbył się w terminie od 16 do 23 października 2009. Naszą misją było dokładne spenetrowanie wraku Salem Expres. Ponieważ furta rufowa jest otwarta penetracja była ułatwiona i objęła wszystkie wewnętrzne pokłady i pomieszczenia.

Zdjęcia z Safari Wrakowego w Egipcie. Safari odbyło się w dniach od 29 października do 5 listopada 2010 na łodzi M/Y Snefro Target. Nurkowaliśmy na najpiękniejszych wrakach i rafach koralowych Morza Czerwonego. Naszym celem były kultowe wraki: Thistlegorm, Ulisses, Gubal Barge/Bluff Point, Carnatic, Ghiannis D, Kimon M, Chrisoula K oraz Dunraven. Zrealizowaliśmy Głęboki Projekt Rosalie Molle nurkując do ładowni i maszynowni najpiękniejszego wraku Morza Czerwonego. Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom Safari Wrakowego za niezapomnianą i wyjątkowa atmosferę... Szczególne podziękowania dla Grzegorza Świątnickiego za wspaniałe i profesjonalne zdjęcia.

W tej galerii zobaczycie zdjęcia z Safari Marsa Alam. Safari odbyło się na przepięknej łodzi Sweet Dream o bardzo wysokim standardzie. Zaliczyliśmy wszystkie najpiękniejsze rafy w okolicach oraz Marsa Alam oraz wraki takie jak El Mina, Mohamed Hasabalh, Salem Express i Posejdonia.

Jedno z najlepszych safari nurkowych w Egipcie. Nurkowaliśmy na najpiękniejszych wrakach Morza Czerwonego takich jak Thistlegorm, Ghiannis D, Carnatic i Dunraven. Doskonała atmosfera i niezapomniana przygoda...

Kolejne safari nurkowe, tym razem w rejonie wspaniałych wysp Barci. Po raz kolejny wyspy mały i duży barat zachwyciły nas swoją niepowtarzalną przyrodą. Przepiękne ściany, bogata fauna i flora oraz dwa genialne wraki Aida i Numida.

Kolejna wyprawa do wspaniałej egipskiej oazy spokoju jaką niewątpliwie jest Dahab. Wyjątkowe dziewicze rafy i niezapomniana atmosfera tego niezwykłego miejsca na półwyspie Synaj.

Zdjęcia z pierwszej wyprawy do Dahab w 2003 roku. Po raz pierwszy nurkowaliśmy na słynnych rafach takich jak Blue Hole, The Canyon, The Islands czy Ell Beels. Mieliśmy również okazję zanurkować na kultowym wraku Thistlegorm.